DLA DZIECI

BALET

Dostrzegasz u swojej pociechy zamiłowanie do tańca i prawdziwy talent? W takim razie zapisz ją na zajęcia baletu dla dzieci do Naszej szkoły tańca! Dlaczego akurat balet? Odpowiedź jest bardzo prosta. Lekcje najlepiej rozpoczynać w jak najmłodszym wieku – dziecko pozna również najważniejsze podstawy tańca, które staną się solidnym fundamentem. Trenowanie każdej innej techniki w przyszłości będzie przychodziło z łatwością i nie sprawi żadnych kłopotów. Ponadto zajęcia baletu dla dzieci:
• wspomagają leczenie wad postawy,
• poprawiają koncentrację,
• zachęcają do twórczych pomysłów,
• stwarzają możliwość do obcowania ze sztuką,
• zapobiegają nadwadze i wzmacniają ciało,
• uczą odnajdywania się w grupie i dyscypliny.

W Szkole Tańca Love 2 Dance oferujemy znakomite zajęcia baletowe dla dzieci, które są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Jesteśmy pewni, że Twoja pociecha będzie zachwycona i zakocha się w tańcu!
Wszystkich małych miłośników tańca zapraszamy na zajęcia baletu dla dzieci do Naszej szkoły tańca. W trakcie trwania kursu nauczymy młodych uczestników podstawowych kroków, obrotów, ćwiczeń rozciągających i interesujących choreografii, które będą stale doskonalone. Sprawimy, że każda lekcja stanie się fascynującym przeżyciem pełnym niezapomnianych wrażeń. Dlaczego warto wybrać Szkołę Tańca Love 2 Dance do nauki baletu?
• Zajęcia prowadzą znakomici instruktorzy, którzy są doświadczeni w nauczaniu dzieci i kochają swoją pracę.
• Zapewniamy przyjazną atmosferę i lekcje połączone z zabawą.
• Do każdego dziecka podchodzimy w sposób indywidualny.
• Uwielbiamy taniec i chętnie dzielimy się pasją z innymi!

Nie czekaj dłużej i zapisz swoją pociechę na zajęcia baletu, które sprawią, że codzienność dziecka wypełniona będzie niesamowitymi wrażeniami!

ZUMBA KIDS

Zumba Kids to doskonała forma aktywności fizycznej, zapewniająca jednocześnie niebywałą zabawę. Maluchy podczas zajęć rozwijają umiejętności związane zarówno z koncentracją, jak i koordynacją ruchową.
Zumba Kids to dla dzieci doskonały sposób na połączenie aktywności fizycznej z dobrą zabawą. Prowadzone przez profesjonalnych instruktorów zajęcia zapewnią najmłodszym rozrywkę, jednocześnie dbając o rozwój motoryczny. Ćwicząc w grupach, dzieci poznają się z rówieśnikami, umacniając więzi społeczne, które także są niezwykle istotne na każdym etapie życia. Instruktorzy są doskonale przygotowani do pracy z najmłodszymi, dlatego też zajęcia zostają pozytywnie odebrane, zarówno przez zaangażowane dzieci, jak i ich rodziców.