DOROŚLI

TANIEC TOWARZYSKI- ZAJĘCIA W PARACH

Pragniesz spróbować swoich sił na parkiecie? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, który odmieni Twoją codzienność. Nie ma lepszego sposobu na efektywne spędzanie czasu we dwoje niż aktywność fizyczna połączona z gorącymi muzycznymi rytmami! Już po kilku lekcjach nie będzie problemów z opanowaniem podstawowych figur i kroków. Taniec towarzyski dla dorosłych składa się z tańców standardowych i latynoamerykańskich – dzięki temu jeszcze lepiej poznasz taneczny świat i rozsmakujesz się w obu stylach.

Jakie są najważniejsze korzyści z uczęszczania na lekcje?
• To świetny sposób na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia
• Zajęcia tańca towarzyskiego staną się przyjemną metodą na walkę z dodatkowymi kilogramami
• Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz więcej pewności siebie
   Taniec towarzyski doskonale rozciąga i wzmacnia mięśnie oraz reguluje ciśnienie krwi w organizmie
• Poczujesz się swobodnie podczas różnego rodzaju imprez tanecznych.

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w Szkole Tańca Love 2 Dance jest dedykowany dla par i odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnią karierą zawodową.

LATINO SOLO (BACHATA I SALSA) – ZAJĘCIA DLA PAŃ
Szukasz sposobu na skuteczną poprawę samopoczucia? Chcesz spędzać swój wolny czas aktywnie i zadbać o swoją sylwetkę? Połącz przyjemne z pożytecznym i zapisz się na zajęcia Latino solo do Szkoły Tańca Love 2 Dance! Są to tańce latynoamerykańskie – łączą w sobie różne zmysłowe style i pozwalają uczyć się świadomości ciała. Podczas zajęć duży nacisk kładziemy na rytmiczne ruchy bioder, rąk oraz dłoni. Największymi zaletami zajęć Latino solo jest redukcja stresu, intensywny wysiłek fizyczny i przypływ niesamowitej energii do działania. Znów poczujesz się pięknie i wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo doskonale łączy elementy wielu interesujących figur, a do doskonalenia nie potrzebujesz partnera – wystarczy wygodny strój, ręcznik i butelka wody. Doświadczeni instruktorzy w Love 2 Dance sprawią, że nauka choreografii będzie dla Ciebie czystą przyjemnością! W zajęciach Latino solo zakochasz się już od pierwszych lekcji.
Jakie są korzyści uczęszczania na zajęcia Latino  solo? Do najważniejszych należą, m.in.:
• poprawa ogólnej kondycji,
• kształtowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni,
• wyzwolenie pozytywnych emocji,
• zgłębienie tajników płynności ruchów ciała i odkrycie seksapilu,
• spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze wśród ludzi, którzy inspirują do działania.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na Latino solo w naszej szkole!

ZUMBA FITNESS- ZAJĘCIA GRUPOWE


Poszukujesz doskonałego sposobu na sporą dawkę aktywności fizycznej? Nie lubisz chodzić na siłownię, a tradycyjne ćwiczenia fitness Cię nudzą? W takim razie zapisz się na zajęcia Zumba Fitness! Jest to doskonałe połączenie aerobiku z intensywnym tańcem w rytmie żywiołowej muzyki latynoamerykańskiej. Uczęszczając na zajęcia, można ponadto poznać podstawowe kroki różnych stylów tanecznych, co stanie się inspiracją do rozpoczęcia ciekawej przygody z tańcem. Zajęcia Zumba Fitness to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w sposób efektywny i aktywny – nie zapominajmy, że podczas treningu spalamy mnóstwo kalorii, a angażowanie różnych partii mięśniowych pozwala doskonale kształtować sylwetkę.
Jakie są inne zalety Zumby? Wśród najważniejszych można wymienić, m.in.:
• rozładowanie stresu i wewnętrznych napięć,
• poprawienie wydolności organizmu i nabranie kondycji,
• ujędrnienie ciała i spalenie tkanki tłuszczowej,
• świetne samopoczucie dzięki dawce endorfin, czyli hormonu szczęścia, który uwalnia się podczas tańca,
• przypływ energii i chęci do działania.

PIERWSZY TANIEC WESELNY- ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

PIERWSZY TANIEC WESELNY – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Wielki dzień coraz bliżej a Wam cały czas brakuje czasu, aby przygotować swój wymarzony Pierwszy Taniec?
Pokażemy Wam triki dzięki, którym choreografia będzie dla Was prosta, ale bardzo efektowna i idealnie odzwierciedli Wasz związek. Ponadto pomożemy w wyborze muzyki i podpowiemy ile czasu powinniście tańczyć, aby zaciekawić gości. Same treningi sprawią, że wspólnie spędzony czas na sali oderwie Was od stresujących przygotowań do ślubu i będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.
Chcąc oszczędzić czas na pewno idealną formą nauki będą lekcje indywidualne, które dopasujemy do Waszego grafiku.