O SZKOLE

Szkoła Tańca Love 2 Dance została założona przez Bartosza Maciejewicza w 2011r. jeszcze zanim taniec za sprawą programów telewizyjnych takich jak „Taniec z gwiazdami”, czy ”You can dance” stał się tak bardzo popularny.

Bartek jest mistrzem Polski w Tańcach Standardowych, mistrzem niezliczonej ilości turniejów Grad Prix Polski, kilkunastokrotnym mistrzem Okręgu, posiadającym najwyższą międzynarodową klasę taneczną „A”. Jest wielokrotnym mistrzem Polski w formacji standardowej „ Jantar Elbląg”. Zajął IV miejsce na mistrzostwach Europy oraz V miejsce na mistrzostwach Świata. Występował na największych turniejach tanecznych, na które przyjeżdżały najlepsze pary z całego świata.
Przygodę z tańcem zaczął w wieku 6 lat. Swoje umiejętności doskonalił u największych sław tańca. Jako trener pracuje od 2003 roku, prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bartek jest doświadczonym i utytułowanym instruktorem tańca sportowego, którego wyróżnia fakt, iż wie jak zarazić miłością do tańca nawet tych, którzy o tańcu nie słyszeli w telewizji. Na jego zajęciach  jest energetycznie, intensywnie i zawsze panuje rewelacyjna atmosfera.
Bartek wyróżnia się najwyższym poziomem sportowym, nietuzinkową osobowością oraz zaraźliwym i nie do podrobienia poczuciem humoru – tak opisują go kursanci Szkoły Tańca L2D.
Został zaproszony do Projektu HUMANS, gdzie można poznać jego spokojne oblicze i uchwycić jedną z rzadkich chwil, kiedy nie tańczy